GROUPS
Group A: Trinidad and Tobago, Chile, Nigeria, North Korea (2007 champions)
Group B: Germany, Mexico, South Africa, South Korea
Group C: New Zealand, Venezuela, Spain, Japan
Group D: Republic of Ireland, Brazil, Canada, Ghana
TRINIDAD & TOBAGO'S MATCHES
September 5, 6pm—Trinidad and Tobago v Chile, Hasely Crawford Stadium, Port of Spain
September 8, 7pm—Trinidad and Tobago v Nigeria, Manny Ramjohn Stadium, Marabella
September 12, 6pm—North Korea v Trinidad and Tobago, Ato Boldon Stadium, Couva
FULL SCHEDULE
Sunday Sept 5, 3pm—Nigeria v North Korea, Hasely Crawford Stadium
Sunday Sept 5, 6pm—Trinidad and Tobago v Chile, Hasely Crawford Stadium
Sunday Sept 5, 4pm—Germany v Mexico, Dwight Yorke Stadium, Tobago
Sunday Sept 5, 7pm—South Africa v South Korea, Dwight Yorke Stadium
Monday Sept 6, 4pm—Spain v Japan, Ato Boldon Stadium
Monday Sept 6, 7pm—New Zealand v Venezuela, Ato Boldon Stadium
Monday Sept 6, 4pm—Republic of Ireland v Brazil, Larry Gomes Stadium, Arima
Monday Sept 6, 7pm—Canada v Ghana, Larry Gomes Stadium
Wednesday Sept 8, 4pm—North Korea v Chile, Manny Ramjohn Stadium
Wednesday Sept 8, 7pm—Trinidad and Tobago v Nigeria, Manny Ramjohn Stadium
Wednesday Sept 8, 4pm—Germany v South Africa Dwight Yorke Stadium
Wednesday Sept 8, 7pm—South Korea v Mexico, Dwight Yorke Stadium
Thursday Sept 9, 4pm—New Zealand v Spain, Ato Boldon Stadium
Thursday Sept 9, 7pm—Japan v Venezuela, Ato Boldon Stadium
Thursday Sept 9, 4pm—Republic of Ireland v Canada, Larry Gomes Stadium
Thursday Sept 9, 7pm—Ghana v Brazil, Larry Gomes Stadium
Sunday Sept 12, 3pm—Mexico v South Africa, Ato Boldon Stadium
Sunday Sept 12, 6pm—North Korea v Trinidad and Tobago, Ato Boldon Stadium
Sunday Sept 12, 3pm—South Korea v Germany, Larry Gomes Stadium
Sunday Sept 12, 6pm—Chile v Nigeria, Larry Gomes Stadium
Monday Sept 13, 4pm—Japan v New Zealand, Dwight Yorke Stadium
Monday Sept 13, 7pm—Ghana v Republic of Ireland, Dwight Yorke
Monday Sept 13, 4pm—Venezuela v Spain, Manny Ramjohn Stadium
Monday Sept 13, 7pm—Brazil v Canada, Manny Ramjohn Stadium
Thursday Sept 16—Quarter-finals
Friday Sept 17—Quarter-finals
Tuesday Sept 21—Semi-finals
Saturday Sept 25—Final & Third Place playoff.