Post a list of potential future players. (new guys).
Ross Russell Jr. (M), Shannon Gomez (D), Keron Matthews (F), Brent Sam (F) and Jemel Sebro (M) - Defence Force.
Kareem Moses (D), Jesus Perez (D), Marcus Gomez (F), Jeromie Williams (M) Jayson Joseph (M) - North East Stars.
Jomal Williams (M), Matthew Woo-Ling (M), Alvin Jones (D), Yafeu Rougier (F) and Neil Benjamin Jr. (M) - W Connection.
Dwight Pope (D), Dario Holmes (D), Darryl Trim (F), Dwight Quintero (M), Rundell Winchester (F), Darren Mitchell (M), Kevon Goddard (F), Nicholas Dillon (M) and Omar Charles (D) - Central FC.
Xavier Rajpaul (M) - St Anns Rangers.
Shackiel Henry (F) - Siparia Spurs.
Akeem Adams (D) - Ferencvarosi.
Leston Paul (M) - Guaya United.
Stephen Knox (F), Makesi Lewis (M) and Weslie John (D) - Police FC.
Levi Garcia (M) and Nathaniel Garcia (M) - T&TEC FC.
Nuru Muhammad (D), Zane Coker (GK), Trevin Caesar (F) and Aquil Selby (D) - Caledonia AIA.
Qian Grosvenor (F) - Westside Superstars.
Chaz Burnett (F) and Josh Burnett (D) - Central Jersery Spartan.
Ricardo John (F) - Trinity College.
Gem Gordon (F) and Shelton Williams (F) - 1976 FC Phoenix.
Dominic McDougall (M) and Onasi Forde (F) - Stokely Vale FC.
Cordell Cato (M) - San Jose Earthquakes.
Kevan George (M) - Columbus Crew.
Uriah Bentick (D) - Wilmington Hammerheads.
Gavin Hoyte (D) - Dagenham and Redbridge.
Hallam Hope (M) - Everton FC.
Shaun Gordon (D) - Wigan Athletic FC.
Jake Thomson (M) - Lincoln City.
Michael Kedman Junior (D) - Shefield United.
Damani Richards (D) - Harrisburg City Islanders.
Daniel Carr (F) - Huddersfield Town.
Andre Fortune - CASL Chelsea Academy.
Johan Welch (GK) and Garrett Welch (D) - Dynamo Academy.
Akeem Garcia (F) - St. Augustine Secondary.
Marcus Joseph (M) - Point Fortin CC.
Duane Muckette (M), Jean-Luc Rochford (M) and Jevaughn Vance (M) - 1st FC Santa Rosa.
Dwight Ceballo (D) - University of Connecticut.
Sean De Silva (M) - Minnesota United.
Greg Ranjitsingh (GK) - Mercer University.
Kristian Lee-Him (M) - Appalachian State University.